De gyönyörű mosolya van. Mi van veled HimChan? Szerelmes vagy? Neeeem.... Az nem lehet. Nem lehetek szerelmes. Hisz alig ismerem. De olyan aranyos.... Nem, nem, nem és nem! Csak egy rajongó. Aki nagyon szép, aranyos és megértő.... Nem HimChan te karrierista vagy. Nem lehetsz szerelmes. Hyung úgy sem engedné meg. Odamentem a srácokhoz majd leültem.
-Szép mi? –kérdezte JongUp.
-Jó fej és nagyon tisztelet tudó a
kora ellenére is. –mondtam.
-Honnan tudod? –kérdezte DaeHyun.
-Beszélgettünk az erkélyen.
–mondtam.
-Miről? –kérdezte Zelo.
-Rólam? Minek? –kérdezte Zelo.
-Mit tudom én.... Biztos érdekled
őt. Hisz egy korúak vagytok –mondtam.
-Megmondom őszintén aranyos meg
szép lány de ha rajtam múlik csak barát. –mondta JongUp.
-Ja.... –mondtam.
-HimChan gyere csak! Beszélnem kell
veled! –mondta YongGuk.
-Jól van. –mondtam majd felálltam
az asztaltól és YongGukkal elindultunk a lépcső felé. Bementünk YongGuk
szobájába. Becsuktam az ajtót majd leültem az egyik székre.
-Mi van veled HimChan? –kérdezte
YongGuk.
-Semmi. –mondtam.
-Nem. –füllentettem.
-HimChan őszintén. –mondta YongGuk.
-Nem tudom. Lehet. Fogalmam sincs.
Aranyos csaj, megértő, szép és nagyon tisztelet tudó de szerintem jobb lenne
csak barátként. Te se engednéd meg Hyung sem. –mondtam.
-Én engedném de Hyung kétlem.
–mondta. –Próbálj meg csak barátként tekinteni rá.
-Jó. De én megyek aludni. –mondtam.
-Jó éjt HimChan. –mondta.
-Neked is. –mondtam. Kimentem a
szobából majd a sajátomba vettem az irányt. Elmentem zuhanyozni. Kész lettem
majd befeküdtem az ágyamba és hamar el is aludtam.

Gyorsan a kövit :-)
VálaszTörlésjó hozom hétvégén :)
Törlésmár várom :-)
VálaszTörlésokés :)
Törlésmikor jön a kövi rész :-(
VálaszTörlésmár itt van :)
Törlés